Garážová vrata a brány - ROKO

Garážová vrata, sekční a výklopná

Pojmem garážová vrata resp. vrata vůbec označujeme mechanická zařízení sloužící k uzavírání garáží, průjezdů atd. Pomocí garážových vrat také jednoduše řešíme kontrolu vjezdů a vstupů. Garážová vrata nachází využití jak u rodinných a obytných domů (v tzv. privátní sféře), tak i u komerčních a průmyslových objektů v podobě průmyslových vrat.

Garáž

Podrobnější informace o nabízených produktech najdete v jednotlivých sekcích pro sekční a výklopná vrata. Podívejte se také na příslušenství, které k vratům dodáváme. Nabízíme automatické pohony vrat a pohony bran. V případě Vašeho zájmu o garážová vrata nás kontaktujte.

Nabídka garážových vrat

Sekční garážová vrataSekční garážová vrata Richards-Wilcox a Kružík
Sekční vrata představují standard v oblasti garážových vrat. U tohoto typu vrat se dokonale podařilo skloubit ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat. Sekční vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem.
Více o sekčních garážových vratech Richards-Wilcox
Více o sekčních garážových vratech Kružík
Výklopná vrataVýklopná garážová vrata
Výklopná vrata bez polyuretanové výplně jsou ideální variantou pro nezateplené garáže. Nejpoužívanější model výklopných garážových vrat s motivem svislý prolis jsou k dodání také s vloženým vchodem.
Více o výklopných garážových vratech

©2024 Robert Korec - ROKO