Garážová vrata a brány - ROKO

Sekční garážová vrata Kružík

Sekční vrata představují standard v oblasti garážových vrat. U tohoto typu vrat se dokonale podařilo skloubit ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat. Sekční vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem.

Sekční vrata Richards-Wilcox logo

Stropní pohony s integrovaným osvětlením, které používáme, splňují všechny bezpečnostní požadavky a jsou ideálním řešením pro automatizaci garážových vrat, tedy Vaše pohodlí.

Kromě značky Kružík zajišťujeme také servis garážových vrat značek Richards-Wilcox, Stanley a Windsdor.

Všechna garážová vrata Kružík jsou vybavena speciálními vyrovnávacími (torzními) pružinami, které zajišťují jejich nadlehčení, takže ruční otevírání nevyžaduje velkou fyzickou sílu.

K instalaci vrat do Vaší garáže nám stačí pouze 70 mm nadpraží u varianty bez elektrického pohonu a 110 mm nadpraží s pohonem.

Všechna vrata Kružík jsou nenáročná na údržbu. Stačí použít obyčejnou vodu z hadice nebo jakýkoliv běžný prostředek.

K Vašim vratům s kováním ECO a STD se standardně dodává spodní seřizovací pant, který zajišťuje dokonalé vyvážení vrat.

Provedení styku jednotlivých sekcí zamezuje riziku sevření prstů při manipulaci s vraty, což ocení především rodiny s dětmi.

Automatika elektrického pohonu při kontaktu s jakoukoli překážkou okamžitě zastaví vrata a vzápětí aktivuje zpětný chod.

Dálkové ovládání je součástí všech elektrických pohonů. Plovoucí kód je významným prvkem pro maximální zabezpečení Vašeho majetku.

Přehled panelů

Sekce o výšce 500 nebo 610 mm jsou vyrobeny z oboustranně žárově pozinkovaných plechů o síle až 0,7 mm. Panel může být povrchově upraven lakováním stálobarevnou akrylátovou barvou nebo potahován technologií kašírování. Izolační výplň tvoří kvalitní PUR pěna silná 40 mm, což zaručuje výborné tepelně izolační vlastnosti. Sekce jsou vyráběny speciální technologií z materiálů neobsahujících a netvořících freony, plísně a insekticidy. Při požáru se neuvolňují žádné toxické zplodiny.

Proč právě sekční garážová vrata Kružík?

  • Společnost KRUŽÍK s.r.o. je česká rodinná firma bez cizího kapitálu s tradicí více než 16 let.
  • Všechna vrata jsou vyráběna vždy přesně na míru, takže každá vrata jsou v podstatě originál. Není tedy potřeba používat žádné nevzhledné rámy, které zasahují do otvoru.
  • Společnost Kružík s.r.o. je již velmi dobře etablovaná na evropském trhu. V současnosti vyváží více než třetinu své produkce do 11 evropských zemí. Vrata Kružík si však našla své místo i v exotických destinacích jako je například Island, Arménie, Spojené arabské emiráty a Severní Korea.
  • Společnost Kružík se nebojí netradičních zakázek. Technici jsou vždy připraveni vyjít zákazníkovi vstříc a nabídnout mu optimální řešení pro jakýkoliv stavební otvor.
  • Díky neustálému zdokonalování a optimalizaci procesů ve výrobě je společnost Kružík schopna zákazníkům nabídnout velmi krátké dodací termíny. V tuzemsku jsou vrata dodávána do 10 pracovních dnů od potvrzení objednávky, do zahraničí ve lhůtě 15 pracovních dnů.
  • Pro výrobu svých vrat požívá společnost Kružík pouze špičkové panely vyrobené v EU předními evropskými výrobci. Jsou používány pouze panely o síle 40 mm, takže všechna vrata mají výborné tepelně izolační vlastnosti.
  • Díky vlastní lakovně je společnost Kružík schopna vyrobit vrata v barevném odstínu přesně podle požadavků zákazníků. Společnost Kružík používá pouze kvalitní akrylátové barvy a nabízí téměř 3000 barev.
  • Společnost Kružík má nejširší nabídku imitací dřeva a barevných fólií na trhu. Aktuálně je schopna nabídnout více než 45 imitací dřeva barevných fólií a tato nabídka se neustále rozšiřuje.
  • U všech vrat používá společnost Kružík vždy pouze torzní pružiny, které jsou mnohem tišší a dají se lépe vyvážit než pružiny tažné.
  • Neposledním a rovněž důležitým důvodem, proč zvolit vrata Kružík, je příznivý poměr ceny a kvality všech produktů.

Schematický nákres garážových vrat

Schematický nákres garážových vrat

©2024 Robert Korec - ROKO