Garážová vrata a brány - ROKO

Sekční garážová vrata Richards-Wilcox

Sekční vrata představují standard v oblasti garážových vrat. U tohoto typu vrat se dokonale podařilo skloubit ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat. Sekční vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem.

Sekční vrata Richards-Wilcox logo

Sekční garážová vrata Richards-Wilcox jsou vyrobená ze zateplených sekcí a patří k modernímu řešení rodinných domků i průmyslových prostor. Jsou sestavena z panelů o tloušťce 35mm z ocelového galvanizového plechu, které jsou vyplněny polyuretanovou bezfreonovou pěnou.

Kromě značky Richards-Wilcox zajišťujeme také servis garážových vrat značek Stanley a Windsdor.

Celkové provedení svým vzhledem dotváří architekturu Vašeho domu.

Výšky tepelně izolovaných sekcí 457, 533 a 610 mm vysokých nám umožňují dosáhnout různých výšek vrat. Jednotlivé sekce vrat Richards-Wilcox jsou spojeny panty a pomocí vodících koleček jsou zasazeny do kolejnic, po kterých vyjíždějí pod strop garáže. Použitý materiál je lehký a současně odolný proti průhybu a deformaci.

K jejich výhodám patří zejména nezávislost na velikosti stavebního otvoru a úspora prostoru - při otevření nezabírají žádné místo. Je možno je dodat s nouzovým otvíráním.

Proč právě sekční garážová vrata Richards-Wilcox?

 • Maximální využití prostoru vaší garáže
  Díky minimálním nárokům na prostor vám sekční vrata umožní maximálně využít prostor vaší garáže.
 • Bezpečný a bezproblémový provoz
  Pohony vrat LiftMaster jsou vybaveny bezpečnostním reversem. V případě najetí vrat na jakoukoliv překážku, pohon překážku detekuje a automaticky zajistí zpětný chod. Také můžeme využít bezpečnostní lišty a infrazávory.
 • Ochrana vašeho majetku
  Kvalitní zabezpečení Vašeho objektu - vysoce odolná proti násilnému vniknutí.
 • Možnost prosvětlení vrat
  Veliký výběr dekoračních vložek.
 • Mechanické nebo automatické ovládání

Možnosti řešení sekčních garážových vrat

©2024 Robert Korec - ROKO